Lou Roman Band met Ivann, Maxime, Nadia en speciale gasten Coco Jr, Yannick Bovy, Hans Peter Janssens en Dave Berry

CORONA-UPDATE: het concert wordt verplaatst van zondag 10 mei 2020 naar zondag 24 januari 2021. Tickethouders worden persoonlijk via e-mail op de hoogte gebracht in verband met de praktische afhandeling.

Ambiance met swingende evergreens en bigbandklassiekers voor fans van Frank Sinatra, Gunther Neefs en Glenn Miller Orchestra

Na het spetterende optreden twee jaar geleden ter ere van het 45-jarig bestaan en de vele feestelijke nieuwjaarsbals komt de Lou Roman Band terug naar De Roma! 

Ook dit keer wordt het een fantastisch feest. Lou Roman brengt voor de gelegenheid een groot orkest mee, inclusief een strijkerssectie. Als kers op de taart krijg je er een aantal klinkende gastoptredens bij van o.a. Coco Jr, Yannick Bovy, Hans Peter Janssens en Dave Berry. Ook vaste waarden Ivann, Maxime en Nadia zijn van de partij. 

Maak je klaar voor een onvergetelijke middag vol ambiance met Lou Roman en een reeks topartiesten samen verenigd op het podium van onze prachtige zaal.