The Pasadena Roof Orchestra

  • i.s.m. Radio 2
De Roma - zittend
> Archief
  1. Hiervoor kan je helaas geen tickets kopen met cultuurcheques voor jongeren.
> Lekker eten in Amor
Tijdschema
14:00 fietsenparking open
14:15 deuren open
15:00 deel 1
15:50 pauze
16:10 deel 2
17:00 einde
18:00 fietsenparking sluit

The Pasadena Roof Orchestra

  • i.s.m. Radio 2

Het is bijna niet te geloven, maar in 2025 gaat The Pasadena Roof Orchestra al voor het 56ste jaar op tournee met live muziek uit de jaren 20 en 30. Mr. Armstrong landde op de maan, de Beatles gingen uit elkaar en John Arthy, de oprichter van het orkest, vond een schat aan originele muziekarrangementen op een zolder in Manchester.

Het orkest werd een begrip in de jaren 70 met optredens in alle grote
televisieshows en tournees door het hele Verenigd Koninkrijk en Europa. Het recept voor een lange levensduur is heel eenvoudig: trouw blijven aan de originele klanken gespeeld door de huisbands van eersteklashotels voor de oorlog en in de jazzclubs van New York in de roaring twenties.

Een show van The Passadena Roof Orchestra bestaat uit liefdevol nagespeelde orkestraties van nummers van The Great American Songbook-componisten, zoals Irving Berlin en George Gershwin. Ook populaire nummers van Duke Ellington en Fletcher Henderson en klassieke Britse dancebandarrangementen van Ray Noble en Lew Stone. De show wordt gepresenteerd door zanger en bandleider Duncan Galloway, die uitblinkt in anekdotes en typisch Britse humor.

The Pasadena Roof Orchestra, still going strong after 56 years!

Opgelet: zondag vindt ook de Antwerp 10 Miles plaats. Het zal zeer druk zijn in de binnenstad. De tram- en bushaltes aan De Roma blijven wel bereikbaar. Lees hier alles over de bereikbaarheid van Antwerpen op die dag om uw reisweg te plannen.